Skåp Venture Home Öppen BakalVit
1 659 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Öppen Bakal
Vit
1 659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skåp Venture Home Öppen Bakal är ett skåp i pulverlackerat stål som passar i hemmets alla rum. Bakal kan användas som allt från vitrinskåp till bokhylla och de mässingfärgade knopparna ger hela möbeln ett lyxigare intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skåp Venture Home Öppen Bakal är ett skåp i pulverlackerat stål som passar i hemmets alla rum. Bakal kan användas som allt från vitrinskåp till bokhylla och de mässingfärgade knopparna ger hela möbeln ett lyxigare intryck.
Övrigt
- Flyttbara hyllor: Ja
- Innermått hyllor: 35 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 15 cm
- Flyttbara hyllor: Ja
- Innermått hyllor: 35 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 15 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18068-201 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Bokhylla |
| Serie | Bakal |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7350107087873 |




