Konsol Lundbergs Anders Furu
Rek. pris 59 kr/st
Lägsta totalpris 220:-
fr.55 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Anders Furu
4 st / 220 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Konsol i obehandlad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol i obehandlad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Typ | Konsol |
| Serie | Anders |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 150, 180, 240 mm |
| Höjd | 150, 180, 240 mm |
