Konsol Lundbergs Carl Furu
Rek. pris 99 kr/st
Lägsta totalpris 356:-
fr.89 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Carl Furu
4 st / 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Konsol i obehandlad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol i obehandlad furu med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Produkttyp | Konsol |
| Serie | Carl |
| Djup | 140, 180, 250 mm |
| Höjd | 200, 265, 350 mm |
| Bredd | 30, 40 mm |
