Tillbehör RGE Happy Dörr till Mediabänk
fr.470 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Happy Dörr till Mediabänk
470 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Extra dörr i tyg till Happy mediabänk-serien från RGE. Kan ersätta befintliga dörrar på Happy mediabänk/TV-bänk i storleken 230 cm eller 174 cm.
Varumärke
RGEBeskrivning
Extra dörr i tyg till Happy mediabänk-serien från RGE. Kan ersätta befintliga dörrar på Happy mediabänk/TV-bänk i storleken 230 cm eller 174 cm.
Happy i storleken 230 cm
har totalt 4 dörrar.
Happy i storleken 174 cm
har totalt 3 dörrar.
Specifikationer:
- Färg: Svart tyg
- Material: Textil
- Serie: Happy
Mått:
- Bredd: 55 cm
- Djup: 1,7 cm
- Höjd: 51 cm
har totalt 4 dörrar.
Happy i storleken 174 cm
har totalt 3 dörrar.
Specifikationer:
- Färg: Svart tyg
- Material: Textil
- Serie: Happy
Mått:
- Bredd: 55 cm
- Djup: 1,7 cm
- Höjd: 51 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Färg | Svart, Transparent, Transparent Grå, Vit |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 5, 51 cm |
| Djup | 0,5, 1,4, 1,7, 38 cm |
| Material | Glas, Trä, Tyg |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Serie | Happy |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |


