Tillbehör RGE Happy Dörr till MediabänkVit
520 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Happy Dörr till Mediabänk
Vit
520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Extra dörr i tyg till Happy mediabänk-serien från RGE. Kan ersätta befintliga dörrar på Happy mediabänk/TV-bänk i storleken 230 cm eller 174 cm.
Varumärke
RGEBeskrivning
Extra dörr i tyg till Happy mediabänk-serien från RGE. Kan ersätta befintliga dörrar på Happy mediabänk/TV-bänk i storleken 230 cm eller 174 cm.
Happy i storleken 230 cm
har totalt 4 dörrar.
Happy i storleken 174 cm
har totalt 3 dörrar.
Specifikationer:
- Färg: Vit
- Material: MDF
- Serie: Happy
Mått:
- Bredd: 55 cm
- Djup: 1,4 cm
- Höjd: 51 cm
har totalt 4 dörrar.
Happy i storleken 174 cm
har totalt 3 dörrar.
Specifikationer:
- Färg: Vit
- Material: MDF
- Serie: Happy
Mått:
- Bredd: 55 cm
- Djup: 1,4 cm
- Höjd: 51 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 104902 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 51 cm |
| Djup | 1,4 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Serie | Happy |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350071113950 |


