Byrå Venture Home Frihamn
fr.1 699 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Frihamn
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Avlastningsbordet från serien Frihamn är lika praktisk som stilren!
Frihamn avslastninsgskåp passar perfekt för dold förvaring och kan samtidigt användas smart som tv-bänk i vardagsrummet eller som skänk i hallen! Den här byrån har en robust, rektangulär utformning, tillverkad i en schysst ek-look med rörligt trämönster som ger liv åt möbeln. Inred ditt hem smart, snyggt och stilsäkert med en byrå från serien Frihamn!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Trä/natur |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Poppel |
| Produkttyp | Mediamöbel |
| Serie | Frihamn |
| Användningsområde | Inomhus |
| Max Belastning | 100 Kg |


