Väggskåp RGE SveaEk
390 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ek

Svea
Ek
390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
RGEBeskrivning
Svea väggskåp är ett enkelt skåp som monteras på väggen och ger utrymme för enkel förvaring.
Denna produkt avser Svea väggskåp utan dörr i ekfärg.
Specifikationer:
- Färg: Ek
- Material: Fanér/MDF
- Serie: Svea
Mått:
- Bredd: 59 cm
- Djup: 29 cm
- Höjd: 27 cm
Specifikationer:
- Färg: Ek
- Material: Fanér/MDF
- Serie: Svea
Mått:
- Bredd: 59 cm
- Djup: 29 cm
- Höjd: 27 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 6503E |
| Färg | Ek |
| Bredd | 59 cm |
| Höjd | 27 cm |
| Djup | 29 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Serie | Svea |
| Iläggsskiva | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7350046156807 |

