Skåp Venture Home Piring Vitrinskåp med Glasdörrar
4 447 kr
3 524 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Piring Vitrinskåp med Glasdörrar
3 524 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vitrinskåp Piring från Venture Home. Ett rymligt högskåp i lackerat stål. Utformat för dig som söker både smart och stilren förvaring.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vitrinskåp Piring från Venture Home. Ett rymligt högskåp i lackerat stål. Utformat för dig som söker både smart och stilren förvaring.
Med två dörrar och generös höjd erbjuder skåpet gott om plats för allt från kontorsmaterial och böcker till köksredskap eller textilier. Ett stabilt och pålitligt skåp med stor kapacitet – perfekt när både form och funktion är viktiga. Den jordnära beige färgen ger ett mjukt och harmoniskt uttryck som passar lika bra i vardagsrummet som i hallen, köket eller arbetsrummet. Med sina rena linjer och sitt funktionella formspråk blir Piring en självklar del av inredningen, diskret men tydlig.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 25617-250 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 190 cm |
| Längd | 0 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Piring |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tillverkarens Art.Nr. | 25617-250 |
| EAN-nr | 7340220835420 |







