Vitrinskåp Venture Home PiringSvart
4 465 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Piring
Svart
4 465 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Vitrinskåp från Venture Home. Vitrinskåpet är ett populärt tillskott till inredningen med eleganta förvaringsmöjligheter! Skåpet från serien Piring har en modern design med raka strukturer, tillverkad i pulverlackerat stål. Skåpet har två höga dörrar i glas som ger härligt ljusinsläpp i skåpet och fyra avlastningsytor för ditt finporslin eller vackra inredningsdetaljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vitrinskåp från Venture Home. Vitrinskåpet är ett populärt tillskott till inredningen med eleganta förvaringsmöjligheter! Skåpet från serien Piring har en modern design med raka strukturer, tillverkad i pulverlackerat stål. Skåpet har två höga dörrar i glas som ger härligt ljusinsläpp i skåpet och fyra avlastningsytor för ditt finporslin eller vackra inredningsdetaljer.
Det här är ett vitrinskåp som erbjuder det bästa av två världar helt enkelt - välj vad du vill visa upp och vad som behöver smart förvaring.
Lättare montering krävs.
Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15617-208 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 190 cm |
| Längd | 90 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Vitrinskåp |
| Serie | Piring |
| Belysning | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118419397 |




















