
A-Ö-registerKEBA för Korthållare Pärm
55 kr/stLägsta totalpris 110:-
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Extra register till pärm för kort. Hålningen passar alla pärmar med svensk hålning.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Art.Nr. | 30030003 |
| Färg | Svart |
| Material | PP |
| Produkttyp | Register |
| Djup | 4 mm |
| Höjd | 87 mm |
| Vikt | 40 g |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7393031391838 |

