
FlipFrame KEBA Svart/Transp
134 kr
30 dagars prisgaranti

Flip Frame KEBA Svart/Transp
134 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vändbar ram i handgjord akryl. Fotostorlek 10x15 cm.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Art.Nr. | 350090550 |
| Färg | Svart/Transparent |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Tillbehör kontor |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 136 mm |
| Vikt | 361 g |
| Bredd | 186 mm |
| EAN-nr | 7393031386476 |
