Beskrivning
Pärm för visitkort, spelkort eller liknande. Plats för upp till 120 kort. Register A-Ö ingår.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Material | Pu |
| Produkttyp | Korthållare |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt | 200 g |
| Bredd | 160 mm |
| Färg | Svart, Svart/Röd |
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Material | Pu |
| Produkttyp | Korthållare |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt | 200 g |
| Bredd | 160 mm |
| Färg | Svart, Svart/Röd |