
PennhållareKEBA Dubbel G Svart/Transparent
119 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Pennhållare KEBA Dubbel G Svart/Transparent är en pennhållare i handgjord akryl.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Art.Nr. | 350030550 |
| Färg | Svart/Transparent |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Tillbehör kontor |
| Djup | 83 mm |
| Höjd | 109 mm |
| Vikt | 321 g |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7393031386391 |

