
PowerGripKEBA Transparent med Färgat Clip Extra Stark Klämma
fr.29 kr/stLägsta totalpris 116:-
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Unik klämmapp med ergonomisk och stark klämma. Rymmer 1-30 papper, och klämman behåller sin styrka även vid litet antal ark i mappen.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Format | A4 |
| Material | PP |
| Produkttyp | Mapp |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 318 mm |
| Vikt | 80 g |
| Bredd | 223 mm |
| Färg | Blå, Grå, Grön, Orange, Röd |





