
RingmekanismKEBA D-Ring 55 mm Kapacitet 40 mm
fr.28 kr/stLägsta totalpris 112:-
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ringmekanism D-ring 55 mm, kapacitet 40 mm.
Mekanism: 21-70-21.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Material | Metall |
| Produkttyp | Ringmekanism |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 66 g |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Metall, Svart |


