
TabKEBA för att Färgmarkera Ergopärmar
fr.15 kr/stLägsta totalpris 60:-
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
KEBA-tab används för att färgmarkera greppen på KEBA Ergo och KEBA Frost. När du vill organisera lite extra.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Material | PP |
| Produkttyp | Tillbehör kontor |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 20 g |
| Bredd | 50 mm |
| Färg | Blå, Grå, Grön, Gul, Lila, Orange, Röd, Svart, Vit |









