
TidskriftsamlareKEBA
fr. 200 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Tidskriftsamlare i handgjord akryl.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
|---|---|
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Tillbehör kontor |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Vikt | 559 g |
| Bredd | 260 mm |
| Färg | Blå/Transparent, Svart/Transparent |


