
Säng BedlyLara Rosa med Förvaring/Extra Säng 90x200 cm
Rek. pris 6 999 kr
!
6 340 kr
30 dagars prisgaranti

Lara Rosa med Förvaring/Extra Säng 90x200 cm
6 340 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lara är en praktisk säng där lådan under sängen kan dras ut från båda hållen och användas som en extra sovplats eller förvaring. Stommen är byggd av högkvalitativ MDF-skiva som sedan klätts med mjuk sammet. Ben och djuphäftad sänggavel medföljer.
Madrasser som passar, köpes separat:
Ovan madrass: max 90x205 cm
Nedan madrass: max 90x200cm, max tjocklek 20cm
Fördelar: Säng Bedly Lara Rosa med Förvaring/Extra Säng 90x200 cm
- Praktisk förvaringslösning
- Extra sovplats vid behov
- Högkvalitativ MDF-konstruktion
Ovan madrass: max 90x205 cm
Nedan madrass: max 90x200cm, max tjocklek 20cm
Fördelar: Säng Bedly Lara Rosa med Förvaring/Extra Säng 90x200 cm
- Praktisk förvaringslösning
- Extra sovplats vid behov
- Högkvalitativ MDF-konstruktion
Egenskaper
| Varumärke | Bedly |
|---|---|
| Art.Nr. | 1451877 |
| Färg | Rosa |
| Bredd | 98 cm |
| Höjd | 117,5 cm |
| Längd | 215,5 cm |
| Material | MDF/Polyester |
| Produkttyp | Säng |
| Serie | Lara |
| EAN-nr | 4741243288829 |
