3-sitssoffa Andrarum Elise BubbligMörkgrå
Rek. pris 11 999 kr
6 999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkgrå
Material:
Tyg

Elise Bubblig
Mörkgrå
6 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 199 kr

Elise 3-sits Bubblig soffa kombinerar hög komfort och funktion. Den mjuka klädseln och generösa sittdjupet gör soffan perfekt för långa stunder av avkoppling.
Varumärke
AndrarumBeskrivning
Elise 3-sits Bubblig soffa kombinerar hög komfort och funktion. Den mjuka klädseln och generösa sittdjupet gör soffan perfekt för långa stunder av avkoppling.
Med sin stabila träram och diskreta svarta plastben erbjuder Elise både hållbarhet och stil. Bubblig design för modern look. Finns i både teddy/bouclé och andra tygval. Sittdjup på 65 cm för optimal komfort. Robust träram med hållbara plastben.
Skötselråd
- Impregnera soffan med textilimpregnering före användning
- Dammsug regelbundet med mjukt munstycke
- Använd textilrengöring för envisa fläckar
- Elise 3-sits bubbelsoffa är en perfekt kombination av funktion och trend, som ger ditt vardagsrum både ett praktiskt och stilfullt lyft
Skötselråd
- Impregnera soffan med textilimpregnering före användning
- Dammsug regelbundet med mjukt munstycke
- Använd textilrengöring för envisa fläckar
- Elise 3-sits bubbelsoffa är en perfekt kombination av funktion och trend, som ger ditt vardagsrum både ett praktiskt och stilfullt lyft
Egenskaper
| Varumärke | Andrarum |
| Art.Nr. | SYN0008851 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 220 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Djup | 98 cm |
| Utförande | Rak |
| Material | Tyg |
| Typ | Soffa |
| Serie | Elise |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Sittdjup | 65 cm |







