












3-sitssoffa Scandinavian ChoiceTrend Lyx med DivanSvarta ben
16 999 kr
30 dagars prisgaranti

Trend Lyx med Divan
Svarta ben16 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trend Lyx 3-sits Divansoffa från Scandinavian Choice.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 1165278 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 254 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Ben | Svarta |
| Material | Textil |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Serie | Trend Lyx |
| Sittdjup | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |
