3-sitssoffa Scandinavian Choice Trend LyxMörkgrå, Svarta ben
Rek. pris 13 999 kr
9 999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkgrå

Trend Lyx
Mörkgrå, Svarta ben
9 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Trend Lyx 3-sits Soffa från Scandinavian Choice.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 1165842 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 224 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Ben | Svarta |
| Material | Textil |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Serie | Trend Lyx |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |












