












3-sitssoffa Scandinavian ChoiceTrend LyxBeige, Svarta ben
Rek. pris 13 999 kr
!
9 999 kr10 999 kr
Sänkt pris!
Spara 1 000 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trend Lyx 3-sits Soffa från Scandinavian Choice.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 1165204 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 224 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Ben | Svarta |
| Material | Textil |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Serie | Trend Lyx |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |


