3-sitssoffa Venture Home Bolero Sammet
fr.4 239 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bolero Sammet
4 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bolero är en stilren soffserie med skandinaviska inslag och hög sittkomfort! Designen är rak och enkel med breda armstöd som ger tyngd åt formspråket och den platta ytan fungerar utmärkt som avställningsyta.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bolero är en stilren soffserie med skandinaviska inslag och hög sittkomfort! Designen är rak och enkel med breda armstöd som ger tyngd åt formspråket och den platta ytan fungerar utmärkt som avställningsyta.
Den moderna beige sammetsklädseln inger en elegant känsla i ditt hem och benens smala cylinderform bidrar till ett stilrent intryck. Skapa ett blickfång som både är varmt och inbjudande.
Skötselråd:
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Skötselråd:
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige/Svart, Grå/Svart |
| Bredd | 215 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Djup | 88 cm |
| Rygghöjd | 40,5 cm |
| Sittbredd | 173 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Soffa |
| Serie | Bolero |
| Montering | Ja - enklare |
| Sittdjup | 51 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
