3-sitssoffa Venture Home BoleroGrå
Rek. pris 6 439 kr
5 180 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå/Svart

Bolero
Grå
5 180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Bolero från Venture Home är en 3-sits Soffa i klassiskt design. Soffan har armstöd och runda smala ben i svart pullverlackerad metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bolero från Venture Home är en 3-sits Soffa i klassiskt design. Soffan har armstöd och runda smala ben i svart pullverlackerad metall.
Lättare montering krävs.
Höjd till undersida: 15,5 cm
Höjd till undersida: 15,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15355-665 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 215 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Djup | 88 cm |
| Rygghöjd | 40,5 cm |
| Sittbredd | 173 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Soffa |
| Serie | Bolero |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Sittdjup | 51 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107089037 |






