
3-sitssoffa Venture HomeBolero Sammet
Rek. pris 6 219 kr
!
fr.4 704 krfr.4 719 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bolero är en stilren soffserie med skandinaviska inslag och hög sittkomfort! Designen är rak och enkel med breda armstöd som ger tyngd åt formspråket och den platta ytan fungerar utmärkt som avställningsyta.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15016-885S |
| Färg | Beige/Svart, Grå/Svart |
| Bredd | 215 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Djup | 88 cm |
| Rygghöjd | 40,5 cm |
| Sittbredd | 173 cm |
| Material | Sammet |
| Typ | Soffa |
| Serie | Bolero |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 51 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |


