
3-sitssoffa Venture HomeBoom Sammet
Rek. pris 6 439 kr
!
fr.4 763 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
3-sitssoffa Venture Home Boom Sammet är en lyxig 3-sits soffa i sammet med mässingfärgade ben i metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18045-888S |
| Färg | Beige/Mässing, Blå/Mässing, Gammelrosa/Mässing, Grön/Mässing, Svart/Mässing |
| Bredd | 201, 203 cm |
| Höjd | 84, 85 cm |
| Djup | 88 cm |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 144, 181 cm |
| Material | Sammet |
| Typ | 3-sitssoffa |
| Serie | Boom |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Martindale | 10000 |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |





