








3-sitssoffa Venture HomeBoom SammetBeige/Mässing
Rek. pris 6 439 kr
!
3 916 kr4 763 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige/Mässing

Boom Sammet
Beige/Mässing3 916 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
3-sitssoffa Venture Home Boom Sammet är en lyxig 3-sits soffa i sammet med mässingfärgade ben i metall.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18045-980 |
| Färg | Beige/Mässing |
| Bredd | 203 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 181 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Serie | Boom |
| Martindale | 10000 |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Sittdjup | 52 cm |
| EAN-nr | 7350107087507 |










