




3-sitssoffa Venture HomeBoomGrå
5 939 kr7 249 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå/Svart
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Boom är en 3-sits soffa i modern design med teddy-polyestertyg, armstöd och sidokuddar. Soffan har runda, smala ben i svart pulverlackerad metall.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18045-005 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 203 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Djup | 86 cm |
| Rygghöjd | 49 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Soffa |
| Serie | Boom |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 181 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118410158 |


