3-sitssoffa Venture Home Lumi
fr.8 319 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lumi
8 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förnya din vardagsrumsmiljö med vår sofistikerade tre-sitssoffa från Lumi-serien! Denna skönhet skapar en varm och välkomnande atmosfär i din inredning. Tillverkad i ett linneliknande tyg av 100% polyester som ger en elegant och tidlös känsla. Soffan står stadigt på en robust konstruktion utan synliga ben, vilket förhöjer dess moderna design.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Förnya din vardagsrumsmiljö med vår sofistikerade tre-sitssoffa från Lumi-serien! Denna skönhet skapar en varm och välkomnande atmosfär i din inredning. Tillverkad i ett linneliknande tyg av 100% polyester som ger en elegant och tidlös känsla. Soffan står stadigt på en robust konstruktion utan synliga ben, vilket förhöjer dess moderna design.
De generösa dimensionerna och de rena linjerna erbjuder en bekväm plats för avkoppling och umgänge med nära och kära. Lumi-serien känns igen för sin stilrena design och lockande form, perfekt för att sjunka ner i efter en lång dag!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Vit |
| Bredd | 238 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Djup | 94 cm |
| Ben | Stål |
| Material | Polyester |
| Typ | 3-sitssoffa |
| Serie | Lumi |
| Användningsområde | Inomhus |
