





3-sitssoffa Venture HomeSani
Nyhet
6 499 kr6 929 kr
Sänkt pris!
Spara 430 kr
30 dagars prisgaranti

Sani
6 499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Soffa Sani från Venture Home. En stilren 3-sitssoffa som förenar komfort med modern elegans. Med en stadig ram i plywood och metall erbjuder den både hållbarhet och lätthet i uttrycket.
Soffan är klädd i mjuk chenille i den sobra färgen greige – en tidlös nyans som smälter in och lyfter samtidigt. Med sin avskalade design och inbjudande sittdjup blir Sani ett harmoniskt inslag i det moderna hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 62316-125 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 214 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 90 cm |
| Material | Chenille |
| Typ | Soffa |
| Serie | Sani |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220846594 |
