3-sitssoffa Venture Home VelvetMatt rosa
8 815 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rosa
MöbelvårdskitMöbelvård Leather Master Textile Clean & Protect Impregnering för Soffor
499 krFörväntas åter i lager 2026-06-08
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kombinera modern design med traditionsrikt hantverk och inred ditt hem med en vacker färgklick! Velvet är en stilsäker soffserie i Chesterfield design med läckert sammetstyg och dekorativa djuphäftade knappar. Den här rymliga och bekväma 3-sits soffan med rak design och sammet inger en konstnärlig och vacker känsla till ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kombinera modern design med traditionsrikt hantverk och inred ditt hem med en vacker färgklick! Velvet är en stilsäker soffserie i Chesterfield design med läckert sammetstyg och dekorativa djuphäftade knappar. Den här rymliga och bekväma 3-sits soffan med rak design och sammet inger en konstnärlig och vacker känsla till ditt hem.
Soffbenen i rustikt trä bidrar till soffans eleganta utformning och moderna look. Poppa upp vardagen med den här läckra soffan i vardagsrummet!
Egenskaper:
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Egenskaper:
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19936-989 |
| Färg | Rosa |
| Bredd | 217 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 88 cm |
| Utförande | 3-sitssoffa |
| Sittbredd | 85 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Soffa |
| Serie | Velvet |
| Tillverkarens Art.Nr. | 19936-989 |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittdjup | 64,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107086036 |

