3-sitssoffa Venture Home VelvetLjusgrå
10 350 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrå
MöbelvårdskitMöbelvård Leather Master Textile Clean & Protect Impregnering för Soffor
499 kr
Velvet
Ljusgrå
10 350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Kombinera modern design med traditionsrikt hantverk och inred ditt hem med en vacker färgklick! Velvet är en stilsäker soffserie i Chesterfield design med läckert sammetstyg och dekorativa djuphäftade knappar. Den här rymliga och bekväma 3-sits soffan med rak design och sammet inger en konstnärlig och vacker känsla till ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kombinera modern design med traditionsrikt hantverk och inred ditt hem med en vacker färgklick! Velvet är en stilsäker soffserie i Chesterfield design med läckert sammetstyg och dekorativa djuphäftade knappar. Den här rymliga och bekväma 3-sits soffan med rak design och sammet inger en konstnärlig och vacker känsla till ditt hem.
Soffbenen i rustikt trä bidrar till soffans eleganta utformning och moderna look. Poppa upp vardagen med den här läckra soffan i vardagsrummet!
Egenskaper:
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Egenskaper:
Sammet har en tendens till att få tryckmärken när luggen lägger sig ner. Avtrycken kan göra att tyget ser slitet ut, vilket här helt normalt för den här typen av material. Beroende på hur ljuset faller kan tyget skifta i flertalet olika nyanser.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19936-985 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 217 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 88 cm |
| Utförande | 3-sitssoffa |
| Sittbredd | 85 cm |
| Material | Sammet |
| Typ | Soffa |
| Serie | Velvet |
| Tillverkarens Art.Nr. | 19936-985 |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittdjup | 64,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107085152 |


