
4-sitssoffa Scandi DaysMenard L-formad Djup med Schäslong 293 cm inkl Fotpall
Rek. pris 25 999 kr
!
fr.17 445 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
4-sitssoffa Menard från Scandi Days. Med schäslong och fotpall.
Garanti
För att du ska känna dig trygg med ditt köp omfattas soffan med garanti. Komponenterna i sofforna genomgår alltid håra kvalitetskontroller och tester. Till följd av dessa har man även utökat reklamationsrätten med förlängda garantier.4
För att du ska känna dig trygg med ditt köp omfattas soffan med garanti. Komponenterna i sofforna genomgår alltid håra kvalitetskontroller och tester. Till följd av dessa har man även utökat reklamationsrätten med förlängda garantier.4
Egenskaper
| Varumärke | Scandi Days |
|---|---|
| Färg | Beige/Stål |
| Bredd | 293 cm |
| Höjd | 91 cm |
| Djup | 103 cm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Ben | Stål |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Material | Manchester |
| Produkttyp | 4-sitssoffa |
| Serie | Menard |
| Sittdjup | 69 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 87 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |