2-sitssoffa Hagagruppen Cambridge SammetLjusgrå
14 122 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrå
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

2-sitssoffa Cambridge från Hagagruppen i sammet och chesterfield-modell. Soffan har snyggt svarvade ben, klädda knappar och dekorativa pärlspikar.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
2-sitssoffa Cambridge från Hagagruppen i sammet och chesterfield-modell. Soffan har snyggt svarvade ben, klädda knappar och dekorativa pärlspikar.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 215L242020 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 165 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Djup | 95 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Sammet |
| Typ | 2-sitssoffa |
| Serie | Cambridge |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Sittdjup | 56 cm |


