Hörnmodul Bloomington NohaMörkgrå
Rek. pris 8 499 kr
3 331 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkgrå

Noha
Mörkgrå
3 331 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Hörnmodul Bloomington Noha är en hörnmodul i ett tåligt sammetstyg. Modulen går bra att kombinera till olika delar men observera att den inte går att använda som ett avslut.
Varumärke
BloomingtonBeskrivning
Hörnmodul Bloomington Noha är en hörnmodul i ett tåligt sammetstyg. Modulen går bra att kombinera till olika delar men observera att den inte går att använda som ett avslut.
Noha är modulsoffserien som säljs i separata moduler för att passa alla vardagsrum och önskemål. Det är bara fantasin som kan stoppa dig!- I serien hittar du; mittmodul, hörnmodul, dubbel schäslong och fotpall i sammet eller tyg.
Modulsoffan Noha har en trendigt avslappnad stil där hög komfort och design är tätt sammanlänkade. Med flera moduler som smidigt kombineras, kan du få till just den stil du vill ha i ditt hem. Soffans moduler kan enkelt byggas ihop till en nättare variant med få delar, eller en generös med flera olika sektioner.
Modulsoffan Noha har en trendigt avslappnad stil där hög komfort och design är tätt sammanlänkade. Med flera moduler som smidigt kombineras, kan du få till just den stil du vill ha i ditt hem. Soffans moduler kan enkelt byggas ihop till en nättare variant med få delar, eller en generös med flera olika sektioner.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomington |
| Art.Nr. | 657025 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 110 cm |
| Material | Polyester/Sammet/Polyesterskumm |
| Typ | Hörnmodul |
| Serie | Noha |
| Stil | Tidlös |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Sockel/Ben Höjd | 4,5 cm |
| Sittdjup | 88 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |





