Hörnsoffa Hagagruppen Pinto KongoGrå
8 769 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Pinto Kongo
Grå
8 769 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Pinto är en stor hörnsoffa från Hagagruppen. Soffan är vändbar så att du själv kan välja åt vilket håll den ska stå.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Pinto är en stor hörnsoffa från Hagagruppen. Soffan är vändbar så att du själv kan välja åt vilket håll den ska stå.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 016990510 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 26 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Djup | 210 cm |
| Ben | Svarta plastben |
| Material | Textil |
| Typ | Hörnsoffa |
| Serie | Pinto |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Montering | Ja |
| Martindale | 35000 |
| Sittdjup | 53 cm |
