Hörnsoffa Scandinavian Choice Crazy XL med DivanAntracit/Korta Svarta Ben
15 999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antracit

Crazy XL med Divan
Antracit/Korta Svarta Ben
15 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr

Hörnsoffa Crazy en bekväm soffa som dessutom har en divan där du kan bre ut dig riktigt ordentligt. Soffan har ett stilrent utseende som gör att den passar i de flesta hem. Crazy har en stabil stomme av massivt trä och sitsplymåer med 30 kg polyeterskum som ger en medelfast komfort som passar de flesta. Obs! Nackstöd ingår ej.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Hörnsoffa Crazy en bekväm soffa som dessutom har en divan där du kan bre ut dig riktigt ordentligt. Soffan har ett stilrent utseende som gör att den passar i de flesta hem. Crazy har en stabil stomme av massivt trä och sitsplymåer med 30 kg polyeterskum som ger en medelfast komfort som passar de flesta. Obs! Nackstöd ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 136693 |
| Färg | Antracit |
| Bredd | 345 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 224 cm |
| Utförande | Vänster |
| Ben | Korta Svarta Ben |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sitsplymå | 30kg polyeter |
| Material | Textil |
| Typ | Hörnsoffa |
| Serie | Crazy |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Höjd armstöd | 55 cm |
| Armstöd bredd | 17 cm |
| Totaldjup divan | 143 cm |
| Bredd Divan | 78 cm |
| Tjocklek sittdyna | 15 cm |
| Stomme | Massiv träram |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| Totaldjup | 143 cm |








