Hörnsoffa Scandinavian Choice Crazy XXL med Divan Vänster
Rek. pris 19 999 kr
17 999 kr
30 dagars prisgaranti

Crazy XXL med Divan Vänster
17 999 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-05
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr

Hörnsoffa Crazy XXL från Scandinavian Choice. Stor och rymlig soffa som passar den stora familjen eller umgängeskretsen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Hörnsoffa Crazy XXL från Scandinavian Choice. Stor och rymlig soffa som passar den stora familjen eller umgängeskretsen.
OBS! Nackstöd medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 563162 |
| Färg | Grå |
| Djup | 285 cm |
| Ben | Svart |
| Sittbredd | 60 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Soffa |
| Serie | Crazy |
| Höjd armstöd | 55 cm |
| Armstöd bredd | 16 cm |
| Bredd Divan | 75 cm |
| Martindale | 29000 |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Tjocklek dyna | 14 cm |
| Antal Sittplatser | 8 |







