Hörnsoffa Scandinavian Choice Crazy XXL med Divan
Rek. pris 19 999 kr
fr.17 999 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Crazy XXL med Divan
17 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Crazy är en mycket prisvärd och bekväm hörnsoffa med sittvänliga komfort. Soffan har dessutom en divan där du kan bre ut dig riktigt ordentligt.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Crazy är en mycket prisvärd och bekväm hörnsoffa med sittvänliga komfort. Soffan har dessutom en divan där du kan bre ut dig riktigt ordentligt.
Obs! Nackstöd ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Antracit, Beige, Ljusgrå, Mörkgrå |
| Bredd | 345 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Längd | 285 cm |
| Djup | 285 cm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Ben | Fyrkantiga Ek, Fyrkantiga Svarta, Korta Svarta, Runda Ek, Runda Metall, Runda Svarta |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| Ryggplymå | Facksydd |
| Sitsplymå | 30 kg polyeter, 30kg polyeter, 30kg Polyeterskum |
| Material | Textil |
| Typ | Hörnsoffa |
| Serie | Crazy |
| Höjd armstöd | 55 cm |
| Armstöd bredd | 16 cm |
| Divan | Ja |
| Totaldjup divan | 139 cm |
| Tjocklek sittdyna | 14 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Tjocklek dyna | 14 cm |
| Antal Sittplatser | 7 |
| Bredd Divan | 75, 78 cm |
| Stil | Tidlös |
| Stomme | Massiv träram, Massiv träram/fiberplatta/masonit |
| Martindale | 29000, 49000 |
