Soffa Scandinavian Choice Trend Lyx med Schäslong HögerBeige, Svarta ben
Rek. pris 22 999 kr
16 999 kr
30 dagars prisgaranti

Trend Lyx med Schäslong Höger
Beige, Svarta ben
16 999 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 499 kr
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Trend Lyx Schäslongsoffa Höger från Scandinavian Choice.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 1165374 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 297 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Ben | Svarta |
| Material | Textil |
| Typ | Schäslongsoffa |
| Serie | Trend Lyx |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |












