
U-soffa Scandinavian ChoiceCrazy Large KuvertkuddarAntracit, Höger
Rek. pris 16 999 kr
!
16 499 kr
30 dagars prisgaranti

Crazy Large Kuvertkuddar
Antracit, Höger16 499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stor u-soffa från Scandinavian Choice med en divan och ett öppet avslut. Soffan har en enkel och stilren design som gör att den passar i de flesta hem och miljöer. Tålig stomme av massivt trä och sitsplymåer med 30 kg polyeterskum ger en medelfast komfort som passar de flesta. Tyget på sits- och ryggplymåerna är avtagbart.
Varumärke
Beskrivning
Stor u-soffa från Scandinavian Choice med en divan och ett öppet avslut. Soffan har en enkel och stilren design som gör att den passar i de flesta hem och miljöer. Tålig stomme av massivt trä och sitsplymåer med 30 kg polyeterskum ger en medelfast komfort som passar de flesta. Tyget på sits- och ryggplymåerna är avtagbart.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 563877 |
| Färg | Antracit |
| Bredd | 285 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 199 cm |
| Utförande | Höger |
| Material | Textil |
| Stomme | Massiv träram/Masonit/Träfiberskiva |
| Antal Sittplatser | 4 |