











U-soffa Scandinavian ChoiceCrazy LargeBeige/Fyrkantiga Svarta Ben
Rek. pris 13 499 kr
!
12 999 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige
Utförande

Crazy Large
Beige/Fyrkantiga Svarta Ben12 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Crazy är en soffa som passar i alla hem. Soffan är klädd i ett lättmatchat tyg och soffans design är enkel och rak vilket gör att den passar in i alla inredningsstilar. Med både divan och öppet avslut har u-soffan gott om plats.
Tyget är avtagbart på sits- och ryggplymåer.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 545501 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 304 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 198 cm |
| Utförande | Höger |
| Ben | Fyrkantiga Svarta Ben |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| Sitsplymå | 30kg polyeter |
| Material | Textil |
| Produkttyp | U-soffa |
| Serie | Crazy |
| Martindale | 49000 |
| Höjd armstöd | 55 cm |
| Armstöd bredd | 16 cm |
| Totaldjup divan | 139 cm |
| Bredd Divan | 76 cm |
| Tjocklek sittdyna | 14 cm |
| Bredd Öppet avslut | 88 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Stomme | Massiv träram/fiberplatta/masonit |



