











U-soffa Scandinavian ChoiceCrazy XXLBeige/ Fyrkantiga Svarta Ben, Höger
Rek. pris 16 499 kr
!
14 999 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige
Ben

Crazy XXL
Beige/ Fyrkantiga Svarta Ben, Höger14 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
U-soffa från Scandinavian Choice Crazy XXL är en elegant och bekväm soffa med plats för många. Soffan har en schäslong och en divan för extra komfort.
Nackstöd ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 545605 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 407 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 199 cm |
| Utförande | Höger |
| Ben | Fyrkantiga Svarta |
| Sittbredd | 60 cm |
| Sitsplymå | 30 kg polyeter |
| Material | Textil |
| Produkttyp | U-soffa |
| Serie | Crazy |
| Divan | Ja |
| Höjd armstöd | 55 cm |
| Armstöd bredd | 17 cm |
| Bredd Divan | 78 cm |
| Tjocklek sittdyna | 15 cm |
| Bredd Öppet avslut | 87 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Tjocklek dyna | 14 cm |
| Totaldjup | 139 cm |
| Stomme | Massiv träram |





