











U-soffa Scandinavian ChoiceOptus XL PlymåerSvart, Höger
17 999 kr
30 dagars prisgaranti

Optus XL Plymåer
Svart, Höger17 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Stor u-soffa med en divan och ett öppet avslut. Sittplymåer med hela 35 kg kallskum och generös tjocklek på 20 cm gör att dem kommer hålla i många år framöver. Stomme av massivt trä. Tyget är avtagbart på både sitt- och ryggplymåer och rekommenderas att kemtvättas.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 505266 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 404 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 212 cm |
| Utförande | Höger |
| Material | Polyester |
| Martindale | 35000 |
| Antal Sittplatser | 5 |
