














U-soffa Scandinavian ChoiceTrend Lyx med Divan VänsterMörkgrå
Rek. pris 24 999 kr
!
18 840 kr
30 dagars prisgaranti

Trend Lyx med Divan Vänster
Mörkgrå18 840 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trend Lyx U-soffa med Divan Vänster
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 1165809 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 327 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Material | Textil |
| Produkttyp | U-soffa |
| Serie | Trend Lyx |
| Sittdjup | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
