Sängbord Venture Home BakalSvart
678 kr
618 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Bakal
Svart
618 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sängbord Venture Home Bakal är ett sängbord i pulverlackerat stål som har en stilren och enkel design med en mässingknopp som ger ett lyxigare intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sängbord Venture Home Bakal är ett sängbord i pulverlackerat stål som har en stilren och enkel design med en mässingknopp som ger ett lyxigare intryck.
Övrigt
- Höjd från golv till undersida möbel: 38 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 38 cm
Dokument
Recensioner
Louise RVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarar bild och beskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18066-208 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 43 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Djup | 41 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Typ | Sängbord |
| Serie | Bakal |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087736 |





