Sängbord Venture Home LinderVit
579 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sängbord Venture Home Linder är ett rektangulärt sängbord som är tillverkad av laminerad spånskiva. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sängbord Venture Home Linder är ett rektangulärt sängbord som är tillverkad av laminerad spånskiva. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19943-900 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Spånskiva/Spånskiva/ |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Linder |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Spånskiva |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107084711 |







