



Loftstege Dolle2-deladNatur
Rek. pris 2 875 kr
!
2 383 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Natur

2-delad
Natur2 383 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
2-delad loftstege från Dolle med vangstycken som är tillverkade i tall och steg i bok. Stegen är indelad i två (2x5 steg) så att den är optimerad för platsbesparing, även när den inte används.
Den maximala installationshöjden är 245 cm enligt definitionen i bruksanvisningen. En konsol kan köpas så att stegen kan skjutas in mot väggen när den inte används. Var uppmärksam på att trappan levereras i två delar och kräver montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dolle |
|---|---|
| Art.Nr. | 1009055-0145 |
| Material | furu/bok |
| Typ | Lofttrappa |
| Antal Steg | 10 st |
| Längd | 1278 mm |
| Bredd | 383 mm |
| Färg | Natur |
| Våningshöjd | 2450 mm |
| EAN-nr | 5711094007022 |


