Lofttrappa Dolle Normandie utan Räcke
Rek. pris 7 793 kr
7 295 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
RäckeRäcke Dolle till Normandie
2 046 kr
Normandie utan Räcke
7 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 599 kr

Normandie lofttrappa utan räcke från Dolle har inbyggda steg, vangstycken och ledstång i massiv gran. Stegen är solida med ett säkert och bekvämt djup på 19 cm. Tillverkad i FSC®-certifierat trä och levereras obehandlad. Trappan kan höjdjusteras genom att förkorta skenorna.
Varumärke
DolleBeskrivning
Normandie lofttrappa utan räcke från Dolle har inbyggda steg, vangstycken och ledstång i massiv gran. Stegen är solida med ett säkert och bekvämt djup på 19 cm. Tillverkad i FSC®-certifierat trä och levereras obehandlad. Trappan kan höjdjusteras genom att förkorta skenorna.
På den raka modellen kan räcket monteras på båda sidor, extra räcke finns som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dolle |
| Art.Nr. | 1061514-0145 |
| Material | Gran |
| Serie | Normandie |
| Typ | Lofttrappa |
| Längd | 2270 mm |
| Utförande | Rak |
| Antal Steg | 14 st |
| Rek Öppningsmått | 1750 mm |
| Bredd | 773 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Våningshöjd | 3123 mm |
| EAN-nr | 5711094000153 |
