Spartrappa Dolle Lyon Rak med Vertikalt Metallräcke
fr.32 084 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lyon Rak med Vertikalt Metallräcke
32 084 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 499 kr

Lyon är en platsbesparande trappa från Dolle med vertikalt metallräcke. Trappan är tillverkad i massiv ek med 21 cm djupa och lätt rundade steg som ger en bekväm yta att gå på.
Varumärke
DolleBeskrivning
Lyon är en platsbesparande trappa från Dolle med vertikalt metallräcke. Trappan är tillverkad i massiv ek med 21 cm djupa och lätt rundade steg som ger en bekväm yta att gå på.
Obs! Denna trappa är inte godkänd som huvudtrappa. Kontrollera om besiktningskrav föreligger där trappan skall monteras.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dolle |
| Färg | Ek |
| Längd | 2130 mm |
| Material | Lackad Ek |
| Serie | Lyon |
| Typ | Spartrappa |
| Våningshöjd | 2860 mm |
| Antal Steg | 13 st |
| Bredd | 650, 750 mm |
| Utförande | Rak- Räcke till höger, Rak- Räcke till vänster |
| Rek Öppningsmått | 720x1970, 820x1970 mm |
